Композитен П ѕиден панел Тик

2.210 ден

единица мерка -парче

Опис

Единица мерка -парче

Карактеристики

Димензија

21,9х2,6х280cm

Материјал

Екструдиран композит

Употреба

наадворешна, внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Композитен П ѕиден панел Тик”