Композитна подлајсна за ѕид

580 ден

Единица мерка -парче

Карактеристики

Дебелина

25mm

Димензија

40x280cm

Пакување

парче

Потекло

Кина

Состав

PVC, дрво

Употреба

Sид, надворешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Композитна подлајсна за ѕид”