Композитна L-лајсна

550 ден

Единица мерка-парче

Карактеристики

Димензија

4,5х4,5х280cm

Пакување

парче

Потекло

Кина

Состав

PVC, дрво

Употреба

надворешна, Под

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Композитна L-лајсна”