Minka Кружни скали Suono Ø120

ден

Производот е по нарачка

Шифра: 56 Категории: ,

Опис

Спиралната скала Suono има некои предности: лесни за склопување, ниска цена, одличен квалитет. Металните компоненти на скалате се изработени од галванизиран метал. Се нанесува дополнителен премаз во прав за да се спречи механичко отетување или корозија.

Отворот за монтирање мора да биде најмалку 60х120cm.

Газиштата на скалата се изработени од бреза.

Карактеристики

Димензија

Ø120

Колекција

Suono

Пакување

парче

Потекло

Австрија

Производител

Minka

Состав

бреза, не'рѓосувачки челик

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Minka Кружни скали Suono Ø120”