LXC-232 Плочки од природен камен

2.588 ден

Опис

Eдиница мерка m2

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување во кутија

0.63m2

Состав

природен камен

Дебелина

2cm

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LXC-232 Плочки од природен камен”