LXC-WH07 Плочки од природен камен

4.000 ден

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување во кутија

0.45m2

Состав

Природен камен

Тежина

46,2kg/m2

Потекло

Кина

Дебелина

2.5cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LXC-WH07 Плочки од природен камен”