JS-WH18 Плочки од природен камен

3.150 ден

Единица мерка: m²

Плочки од природен камен, за внатрешна и надворешна употреба

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување во кутија

0.54m²

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “JS-WH18 Плочки од природен камен”