LXC-636 Плочки од природен камен

2.770 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

15x60cm

Пакување во кутија

0.63m²

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “LXC-636 Плочки од природен камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *