LXC-543 Плочки од природен камен

3.150 ден

Единица мерка-m2

Карактеристики

Димензија

15×60 cm

Пакување

0,63m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Кина

Состав

природен камен

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LXC-543 Плочки од природен камен”