Композитен ѕиден панел Тик

1.920 ден

Единица мерка -парче

Карактеристики

Димензија

15.6Х2.1X280 cm

Материјал

Екструдиран композит

употреба

Надворешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Композитен ѕиден панел Тик”