Egger ламинат EPL193 Grey Santa Fe Oak 32/10 mm V4

1.030 ден

  • Единица мерка m2
  • цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

129.1×13.5 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.221m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Тежина

9.21kg/m2

Завршна обработка

Мат

Kласа

32

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL193 Grey Santa Fe Oak 32/10 mm V4”