Egger ламинат EPL141 Olchon Oak white 33/12 mm V4

920 ден

  • Eдиница мерка м2
  • Цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

12 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.496 m2

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Класа

33

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL141 Olchon Oak white 33/12 mm V4”