Egger ламинат EPL051 Oak Korton White 32/10mm V4

1.030 ден

  • Eдиница мерка m2
  • цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

129.2×13.5cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Пакување

1.221m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL051 Oak Korton White 32/10mm V4”