Egger ламинат EPL026 Western Oak light 32/10 mm V4

1.030 ден

  • Eдиница мерка m2
  • Цената е само за ламинат

Опис

www.vds-egger.com/?country=MK&language=sr

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

129.2×13.5cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.221m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL026 Western Oak light 32/10 mm V4”