Egger ламинат EPL045 White Newbury Oak 32/10mm V4

825 ден

  • Eдиница мерка m2

Опис

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

129.2×19.2 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.746m2

Пакување во кутија

7 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL045 White Newbury Oak 32/10mm V4”