Egger ламинат EPL036 Bardolino Oak Gray 32/8 mm

755 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1,995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Употреба

Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL036 Bardolino Oak Gray 32/8 mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *