Egger ламинат EPL197 Beige Galway Oak 32/8 mm V4

720 ден

  • Единица мерка m2
  • цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

8mm

Димензија

129.2×19.2 cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1.995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Класа

32

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат EPL197 Beige Galway Oak 32/8 mm V4”