Бојлер Аriston Lydos R80 V 1.8EU 80L вертикален

9.900 ден

Шифра: 3088 Категории: ,

Карактеристики

Моќност

1800W

Напон

230V

Состав

емајл

Макс. работен притисок

8 bar

Време на загревање

2h 12 -T 45°

Макс. температура

75° С

Димензија

45-48-77,3cm

Производител

Ariston

Потекло

Италија

Гаранција

5 год. казан
2 год. електроника

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Аriston Lydos R80 V 1.8EU 80L вертикален”