Бојлер Аriston Pro1 R80 V 2K 80L хоризонтален

9.400 ден

Шифра: 36805 Категории: ,

Карактеристики

Капацитет

80l

Moќност

2000W

Димензија

ВxШxД 74.8x45x48cm

Max работен притисок

8 bar

Работна температура

75 ° C

Напон

230V

Состав

Емајлиран челичен резервоар

Производител

Ariston

Потекло

Италија

Гаранција

5 год. на казан
2 год. на електроника

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Аriston Pro1 R80 V 2K 80L хоризонтален”