Бојлер Аriston 80L

8.000 ден

Шифра: 36837 Категории: , ,

Карактеристики

Капацитет

80l

Moќност

1800W

Потекло

Италија

Гаранција

5год. на казан, ,1год на електрика

Состав

Поцинкуван казан

Димензија

(ШxВxД): 758x450x480 mm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Аriston 80L”