Бојлер Аriston Pro1 R50 V 2K 50L вертикален

7.200 ден

Шифра: 36803 Категории: , ,

Карактеристики

Капацитет

50l

Моќност

2000W

Напон

230V

Време на загревање

1ч и 22 минути до 45 степени

Димензии

ВxШxД -55.3x45x48 cm

Гаранција

2 год. на електроника
5 год. на казан

Производител

Ariston

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Аriston Pro1 R50 V 2K 50L вертикален”