Бојлер Ariston Andris RS 10/U/3 EU 10l високомонтажен

4.800 ден

Шифра: 38103 Категории: , ,

Карактеристики

Капацитет

10l

Моќност

1200W

Напон

230V

Состав

емајл

Макс. температура

80 °C

Загревање

за 30 min до 45 С

Димензија

ВxШxД 36х36х29.8 cm

Производител

Artiston

Потекло

Италија

Гаранција

5 год. на казан
2 год. на електроника

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Бојлер Ariston Andris RS 10/U/3 EU 10l високомонтажен”