AWD02080049 Двокатна полица

390 ден

Карактеристики

Димензија

30.5x22x14.5cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080049 Двокатна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *