Карактеристики

Пакување

парче

Состав

Инокс

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Аголна полица 96.36.55”