Kapitan Аголна полица Mini 96.31

700 ден

Карактеристики

Состав

Инокс

Производител

Kapitan

Потекло

Бугарија

Завршна обработка

хром сјај

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Аголна полица Mini 96.31”