AWD02080223 Аголна полица

240 ден

Монтажа: со дипла и шраф.

Карактеристики

Димензија

6x31x20cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080223 Аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *