AWD02080051 Трикатна аголна полица

620 ден

Монтажа: со шрафење.

Карактеристики

Димензија

41x22x14.5cm

Состав

хромиран метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02080051 Трикатна аголна полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *