AWD02080044 Трикатна аголна полица

900 ден

Карактеристики

Димензија

48.5x27x26.5cm

Состав

метал

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02080044 Трикатна аголна полица”