Seramiksan Brugge grey 30×60

780 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

30×60 cm

Колекција

Brugge

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Турција

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

natural

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seramiksan Brugge grey 30×60”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *