Seramiksan Ocean plus конзолна школка

8.480 ден

Шифра: 8990,8951 Категории: , , ,

Карактеристики

Колекција

Ocean Plus

Потекло

Турција

Производител

Seramicsan

Испирање

Rimless

Kapaк

Slim, soft close

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seramiksan Ocean plus конзолна школка”