Ideal Standard Simplicity конзолна ВЦ школка сет

4.290 ден

1 × Ideal Standard Simplicity E876801 конзолна ВЦ школка
2.910 ден
1 × Ideal Standard Simplicity Капак за ВЦ школка W302601
1.380 ден

Карактеристики

Колекција

Simplicity

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Simplicity конзолна ВЦ школка сет”