Ideal Standard Simplicity E876801 конзолна ВЦ школка

3.200 ден

Шифра: 4032 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Simplicity

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Simplicity E876801 конзолна ВЦ школка”

Можеби ќе ви се допадне и...