Ideal Standard Connect Air конзолна WC-школка aqua blade со капак Е008701

12.600 ден

Шифра: 1720 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

54×36 cm

Колекција

Connect Air

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Connect Air конзолна WC-школка aqua blade со капак Е008701”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *