Плочки KK Rapolano Monti 30×60

780 ден

Карактеристики

Димензија

30x60cm

Пакување

1,08m2

Употреба

надворешна, внатрешна, под, ѕид

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Завршна обработка

R11, неретификувана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Rapolano Monti 30×60”