Плочки КК Rapolano Trastevere 30×60

780 ден

Карактеристики

Димензија

30х60cm

Пакување

1,08m2

Употреба

надворешна, внатрешна, под, ѕид

Завршна обработка

R11, неретификувана

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Rapolano Trastevere 30×60”