Плочки KK Forum sand 29,5×59

780 ден

Карактеристики

Димензија

29,5x59cm

Пакување

1.044m2

Употреба

надворешна, под

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Forum sand 29,5×59”