Плочки КК Hardrock grey 29,5×59

780 ден

Карактеристики

Димензија

29,5х59cm

Пакување

1,044m2

Употреба

под, надворешни

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки КК Hardrock grey 29,5×59”

Можеби ќе ви се допадне и...