Плочки KK Forum light 30х60

780 ден

Карактеристики

Димензија

30x60cm

Пакување

1.08m2

Употреба

надворешна, под

Потекло

Србија

Производител

Керамика Кањижа

Завршна обработка

R11, неретификувани

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Forum light 30х60”