Плочки Izida Rapolano beige 45.6×45.6

630 ден

Карактеристики

Димензија

45,6х45,6cm

Пакување

1,25m2

Употреба

надворешна/внатрешна

Завршна обработка

мат, неретификувани

Состав

гранит

Производител

Izida

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Izida Rapolano beige 45.6×45.6”