Плочки KK Eagle Smoke 45×45

750 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

45x45cm

Колекција

Eagle

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

8 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

28kg

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Eagle Smoke 45×45”