Плочки KK Eagle Smoke 25×75

650 ден

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Колекција

Eagle

Пакување

1.312m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

20kg/пакување

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Eagle Smoke 25×75”