Плочки KK Carrara mosaic 3d 25×50

640 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Carrara

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

26kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Carrara mosaic 3d 25×50”