Попуст!

Плочки KK Breccia Sarda 25×75

488 ден

Карактеристики

Димензија

25×75 cm

Колекција

Breccia

Пакување

1.313m2

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Breccia Sarda 25×75”