Карактеристики

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

Бел мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan ВЦ четка 96.77.66”