Карактеристики

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Завршна обработка

хром сјај

Состав

Инокс

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan ВЦ четка 96.77”