AWD02020769 WC-четка

1.190 ден

Карактеристики

Димензија

38×9.5×9.5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02020769 WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *