Ideal Standard Tessi T033601 Моноблок сет aquablade

18.730 ден

Карактеристики

Димензија

36.5×66.5xh78.5cm

Пакување

сет

Колекција

Tessi

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Употреба

вертикален одвод на 21,5cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tessi T033601 Моноблок сет aquablade”