Fayans WC школка симлон со цевче WQ8B26500000401

2.250 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

41x37x47cm

Колекција

Classica

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

14,20kg

Употреба

вертикален одвод

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans WC школка симлон со цевче WQ8B26500000401”