Fayans Neo конзолна wc-школка

2.790 ден

Шифра: 5739 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Fayans

Потекло

Бугарија

Забелешка

Во наведената цена не е вклучен капак.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans Neo конзолна wc-школка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *