Fayans Neo конзолна WC школка H8235700000003

3.100 ден

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Fayans

Потекло

Бугарија

Забелешка

Во наведената цена не е вклучен капак.

Димензија

53х36,5cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Тежина

14,4kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo конзолна WC школка H8235700000003”