Вградно казанче ProSys™ 120 M R020467

6.230 ден

Уникатна технологија за економичност на вода.
Единствена од својот вид технологија-SmartValve, која го управува полнењето, со која осигурува економичност на вода до 0.5L.
Универзално решение за комфорт.
Одговара на сите модели на конзолни WC-Школки.
Безшумен механизам за полнење Класа 1.
Лесно за монтирање и долговечност.
Капацитет на казанче 6/3L.
Издржливост до 400kg/оптоварување.
Нерѓосувачка метална рамка.

Шифра: 8455 Категории: ,

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Вградно казанче ProSys™ 120 M R020467”